Tojásfestés-régi szimbólumok értelmezése - Значење мотива ускршњих јаја

2018.március 14-én, a péterrévei könyvtárban a harmadik osztályos tanulók tanítónőik kiséretében egy kiváló előadást hallhattak Csonti Melinda népi iparművésznőtől, a húsvéti tojásírás szimbólumainak jelentéséről.

14. марта 2018. године у библиотеци у Бачком Петровом Селу ученици 3.2 и 3.3 разреда са учитељицама су могли уживати у изузетно поучном и занимљивом предавању под насловом Значење мотива ускршњих јаја. Предавачица је била Чонти Мелинда, младa мајсторица фолклора.

Last modified on csütörtök, 22 március 2018 09:15