"Nemcsak olvasni szeretnek..." A Petőfi Sándor Általános Iskola kiskönyvtárosai hétfőn 2018. 03. 19-én, Csábi Viktória tanárnővel az óbecsei Népkönyvtár gyermekrészlegére látogattak. Az olvasási szokásokról, új könyvek bemutatásáról, az internet használatáról beszélgettünk.

U ponedeljak 19. marta, Dečje odeljenje u Bečeju je ugostilo „Mlade bibliotekare“ iz OŠ “Petefi Šandor“ u pratnji nastavnice Čabi Viktorije. Sa decom smo pričali o navikama čitanja o korišćenju interneta u biblioteci.

Last modified on kedd, 27 március 2018 11:15

Пратите нас на Фејсбуку