COVID-19 ОБАВЕШТЕЊЕ

Због уведеног ванредног стања на територији Републике Србије, а у вези са пандемијом вируса COVID-19, од дана 17. марта 2020. године  Народна библиотека -Бечеј  неће бити отворена за кориснике и посетиоце до даљњег. Унапред вас молимо за разумевање због измењених околности и мањег броја извршилаца. Благовремено ћемо вас обавестити о нормализацији режима рада с корисницима и захваљујемо вам се на стрпљењу.

COVID-19 KÖZLEMÉNY A COVID19 járvány miatt a Szerb Köztársaság területén rendkívüli helyzet van érvényben. Ennek következtében az óbecsei Népkönyvtár 2020 március 17-től nem lesz nyitva a felhasználók és a látogatók  részére. A munkavégzés a minimális követelmények betartása mellett folytatódik. A megváltozott körülmények miatt megértésüket kérjük. Amikor a helyzet stabilizálódik és változás lép fel ezen a téren, értesíteni fogjuk  Önöket intézményünk munkaidejéről.

мар 17 2020