Könyvvel, nyáron: Mese a piroskalapos békákról

Negyedik alkalommal szerveztük meg a gyerekek nagy örömére a Nyári  tábort könyvtárunkban. Idei mottónk: Könyvvel, nyáron szórakoztató és oktató jellegű foglalkozás. A mai könyvtárak már nemcsak a könyvkölcsönzésről szólnak. Különböző aktivitásokkal, versenyekkel, találkozókkal igyekezünk idecsalogatni olvasóinkat, tartalmasabbá tenni ittlétüket. Az idei tábor is a szép szó mellett barátkozásról, mókáról is szólt. Óbecsén június 29-én hétfőn  a Mese a piroskalapos békákról című interaktív mesét dolgoztuk fel magyar nyelven az alsó tagozatosok részvételével.  A gyerekek szivesen kapcsolódtak be a mesefeldolgozásba. Azután érdekes, vidám játékot készítettünk,  természetesen mesével kapcsolatosat–legyet bekapó békát!  A szépen  rendezett könyvtárudvar  vidám gyermekkacajtól és zsivajtól volt hangos, amit a fotók is bizonyítanak.

јун 29 2020