ПОЕТСКИ КОНКУРС “СУНЦЕ СТИХОВА“ / “A VERS CSAK SZÜLETIK“

Народна библиотека Бечеј расписала је наградни поетски конкурс „Сунце стихова“ за децу узраста од 10 до 15 година, која стварају на српском или мађарском језику. Tема је слободна, а услов је да рад, песма или поема, није предходно објављиван. Очекује се максимално по три песме, до 18. септембра, на и-мејл адресу: suncestihovagmail.com. Циљ конкурса је да афирмација и популаризација поетског изражаја и дечијег стваралаштва. Стручни жири бираће најбоље који ће бити награђени. Резултати ће бити објављени на програму “Сунце стихова“ у нашој установи 24. септембра, као и на веб – страници и друштвеним мрежама Народне библиотеке Бечеј. Уз радове, шаљу се подаци о аутору, а пристигли радови који не задовољавају услове конкурса биће изузети из разматрања. Више информација о конкурсу може се добити телефоном на број 021/6912747.

Jun 22 2020 - Sep 18 2020