Јутро у библиотеци – Reggeli időtöltés a könyvtárban

30. јуна 2021.године смо након дуже паузе одржали нашу традиционалну креативну радионицу под насловом “ Јутро у библиотеци“. Библиотека у Бачком Петровом Селу се опет испунила смехом деце. У радионици су нам помогле васпитачице Илона и Каролина Сењи. Деца су правила наруквице, новчанике и раме за слике од декор гуме.  Дана 1. јула 2021. године је одржан други дан креативне радионице “ Јутро у библиотеци“. Овогa пута су деца радила са папиром. Правила су обележиваче књига, лепезе за ове вруће дане и украсне кутије. Хвала васпитачицама на помоћи!

2021. június 30-án tartottuk meg a kézműves foglalkozásunk első napját a péterrévei könyvtárban. Segítségünkre voltak ebben Szőnyi Ilona és Szőnyi Karolina óvónők. Nagyon szépen köszönjük a remek ötleteket. A gyerekek dekorgumi karkötőt, pénztárcát, képkeretet készítettek. Július 1-én tartottuk meg a kreatív foglalkozás második napját. Ezúttal a gyerekek papírral dolgoztak, és egy díszdobozzal, egy könyvjelzővel és egy legyezővel lettek gazdagabbak. Köszönjük az óvónénik segítségét! Nektek pedig, gyerekek, vidám vakációt kívánunk!

Jul 01 2021